OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
 
Balassi Tancegyuttes Hetprobas Neptanciskola Orszagos Szolotancfesztival
Aranysarkantyús és Aranygyöngyös Táncosok
2011. January 30.

Örökös aranysarkantyús és aranygyöngyös táncosok

 

 

 

 

 

Antal István

Nyíregyháza

1991-1993-1995

Bak Tamás

Békéscsaba

1997-1999-2005

Balázs Gusztáv

Nyíregyháza

1979-1983-1985

Balogh Ildikó

Kecskemét

1995-1997-2001

Bárdos Zsuzsanna

Miskolc

2003-2007-2011

Bíróné Marsi Andrea

Nyíregyháza

1991-1993-1995

Bistey Attila

Nyíregyháza

1987-1991-1993

Busai (Péter) Zsuzsanna

Jászberény

2003-2005-2007

Busai Norbert

Jászberény

2003-2007-2009

Csurák Ildikó

Nyíregyháza

1999-2001-2003

Dániel Imre

Nyíregyháza

1993-1995-1997

Darai Dóra

Nyíregyháza

1987-1989-1991

Dede Zoltán

Nyíregyháza

1987-1989-1991

Demarcsek György

Nyíregyháza

1987-1989-1991

Demarcsekné Rozman Zsuzsa

Nyíregyháza

1991-1997-1999

Dénes Annamária

Salgótarján

1991-1993-1995

Dobos Beáta

Derecske

2001-2003-2005

Dudás Dániel

Jászberény

2001-2003-2005

Farkas Tamás

Békéscsaba

2007-2009-2011

Fehér Anikó

Békéscsaba

1997-1999-2005

Fitos Dezső

Zalaegerszeg

1999-2001-2003

Gaál András

Budapest

1979-1985-1987

Gál László

Békéscsaba

1987-1989-1991

Gazdag Béla

Székesfehérvár

1981-1983-1985

Guzsik Ágnes

Budapest

1979-1981-1983

Gyalog László

Gyomaendrőd

1975-1977-1983

Gyebnár László

Salgótarján

1989-1993-1995

Hahn Kakas István

Székesfehérvár

1995-2005-2007

Hidas György

Budapest

1974-1975-1981

Hittaler Gyula

Szombathely

1974-1975-1977

Hlinyánszky Tamás

Sátoraljaújhely

1997-1999-2003

Ignácz Gabriella

Nyíregyháza

1999-2001-2003

Juhász Zsolt

Szeged

1987-1989-1991

Kádár Ignác

Csíkszentdomokos

1999-2001-2003

Kalász Barbara

Budapest

1985-1987-1989

Kis István

Magyarlapád

2007-2009-2011

Kocsán László

Jászberény

1995-1999-2001

Kocsis Enikő

Győr

2007-2009-2011

Kovács Levente

Jászberény

2003-2009-2011

Kovács Norbert

Ajka

1997-1999-2001

Kökény Richárd

Budapest

1993-1995-1997

Kuli Orsolya

Jászberény

1995-1999-2001

Mlinár Pál ifj.

Békéscsaba

2003-2005-2009

Mlinár Pál

Békéscsaba

1974-1975-1977

Mlinár-Kőrösi Katalin

Miskolc

2005-2009-2011

Mlinárné Kolarovszki Mária

Békéscsaba

1975-1977-1981

Molnár Gábor

Bakonysárkány

2003-2005-2007

Molnár Péter

Pécs

2001-2007-2009

Mosóczi Lívia

Bag

1999-2005-2007

Musztrai Zsuzsanna

Budapest

1985-1987-1989

Német Erzsébet

Eger

1983-1985-1987

Papp Judit

Nyíregyháza

1993-1995-1997

Poprádi Csaba

Miskolc

2003-2005-2007

Rácz Attila

Dunaújváros

1991-1993-1995

Sánta Gergő András

Békéscsaba

2005-2009-2011

Sikentácz Szilveszter

Budapest

2001-2005-2011

Simai Edit

Budapest

1979-1981-1983

Spisák Krisztina

Nyíregyháza

1997-1999-2003

Strack Orsolya

Budapest

1995-2001-2007

Szabó Gábor

Budapest

1991-1993-1995

Szabóné Antal Ilona

Nyíregyháza

1987-1991-1993

Szarka Zsolt

Békéscsaba

1997-1999-2001

Szénay Krisztina

Budapest

1987-1989-1991

Széphalmi Zoltán

Galgahévíz

1995-1999-2003

Szilágyiné Újlaki Marianna

Nyíregyháza

1989-1991-1997

Szögi Csaba

Budapest

1975-1977-1979

Szűcs Gábor

Jászberény

1991-1993-1995

Tanács István

Szeged

1981-1985-1987

Teremi László

Nyíregyháza

1999-2001-2003

Tombor Bea

Székesfehérvár

2005-2007-2009

Tóth Judit

Gödöllő

2005-2007-2009

Vajai Franciska

Jászberény

2001-2003-2005

Végső Miklós

Budapest

1989-1991-1993

 

 

 

 

 

 

Kétszeres aranysarkantyús és aranygyöngyös táncosok

 

 

 

 

 

Appelshoffer János

Budapest

2009-2011

Benedek Krisztina

Galgahévíz

1995-1997

Béres Zsuzsa

Debrecen

1974-1975

Bíró József

Budapest

1977-1979

Fundák Kristóf

Budapest

2009-2011

ifj. Putnoki Elemér

Gyomaendrőd

1979-1985

Kispéter Julianna

Szeged

1975-1979

Kneifelné Vass Éva

Székesfehérvár

1983-1985

Mlinár Mária

Békéscsaba

2003-2005

Moussa Ahmed

Gödöllő

2009-2011

Ramasz László

Ajka

2007-2011

Sára Ferenc

Budapest

1987-1989

Szabó Csaba

Budapest

2009-2011

Szmolenszky Gábor

Salgótarján

1991-1993

Szokolik Melinda

Bag

2007-2011

Szokolik Szabolcs
Bag
2007-2011

Szűcs Ágnes

Szeged

1983-1985

Szűcs János

Hajdúböszörmény

2007-2011

Tarnai Ildikó

Budapest

1985-1987

Tésik Kornélia

Szeged

1983-1985

Tésik Péter

Szeged

1985-1989

Tomka Katalin

Békéscsaba

1997-1999

Török Sándor

Székesfehérvár

1993-1997

Ugyan Attila

Nyíregyháza

2003-2007

Zsuráfszki Zoltán ifj.

Budapest

2005-2009

 

 

 

 

 

 

Aranysarkantyús és aranygyöngyös táncosok

 

 

 

 

 

1974

Béres András

Debrecen

 

Borsos Géza

Szombathely

 

Gendur Lajos

Dunaújváros

 

Túróczi Tamás

Dunaújváros

 

 

 

1975

Babarczi Klára

Szeged

 

Bányai Gábor

Budapest

 

Borsos Gézáné

Szombathely

 

Cvenk Klára

Szekszárd

 

Németh Lajos

Gödöllő

 

Soós Pál

Szombathely

 

Vígh Sándor

Zalaegerszeg

 

 

 

1977

Csapó Béla

Gyomaendrőd

 

Jakab Ildikó

Debrecen

 

Janek József

Budapest

 

 

 

1979

Adorján Attila

Ózd

 

Eszterbauer Éva

Szekszárd

 

Göncz Dániel

Budapest

 

Hankó-Faragó Emese

Gyomaendrőd

 

Kiss Ferenc

Debrecen

 

Szakács Domokos

Budapest

 

Torsa Béla

Budapest

 

 

 

1981

Balogh Béla

Budapest

 

Dicső Géza

Budapest

 

Gajdos József

Békéscsaba

 

Kurucz Pál

Székesfehérvár

 

Szemes Zita

Székesfehérvár

 

Zombori Katalin

Gyomaendrőd

 

 

 

1983

Balogh Gyöngyi

Budapest

 

Bodnár Imre

Debrecen

 

Botházy Béla

Békéscsaba

 

Énekes István

Budapest

 

Palenik József

Mosonmagyaróvár

 

Szabó Mihály

Budapest

 

Teszáry Miklós

Szeged

 

Tóth Albert

Debrecen

 

 

 

1985

Balla Zoltán

Jászberény

 

Berta Tibor

Gyöngyös

 

Fehér Erika

Jászberény

 

Menczinger Tibor

Budapest

 

Salamon Sarolta

Martonvásár

 

Szilvási Károly

Budapest

 

Tőkés Tímea

Békéscsaba

 

 

 

1987

Bozár László

Dunaújváros

 

Hricsovinyi Ildikó

Békéscsaba

 

Kolláti Éva

Szeged

 

Rozsnyó Krisztina

Gyöngyös

 

 

 

1989

Ágostonné Kisszőlősi Szántó Beáta

Gyöngyös

 

Bajtai Éva

Budapest

 

Balatoni Mátyás

Budapest

 

Bús Ágnes

Budapest

 

Csoltói József

Sopron

 

Csonka Katalin

Budapest

 

Illés Ferenc

Békéscsaba

 

Kalmár Sándor

Budapest

 

Kondor Katalin

Sopron

 

Román Sándor

Budapest

 

Schmidt Ilona

Budapest

 

Tímár László

Budapest

 

 

 

1991

Harmados Mária

Szeged

 

 

 

1993

Laczkó Krisztina

Székesfehérvár

 

Tóth Beatrix

Budapest

 

 

 

1995

Balázs Richárd

Nyíregyháza

 

 

 

1997

Ács Erzsébet

Jászberény

 

Gerlecz László

Kőszeg

 

Lajkó levente

Szeged

 

Sinka Gyula

Jászberény

 

Sinka Tímea

Jászberény

 

Stréger Annamária

Nyíregyháza

 

 

 

1999

Szűcsné Urbán Mária

Jászberény

 

 

 

2001

Hercz Vilmos

Debrecen

 

Kiss Anita

Miskolc

 

Maródi Attila

Miskolc

 

Rácz Petra

Zalaegerszeg

 

Rajna Beatrix

Nyíregyháza

 

 

 

2003

Delbó Krisztina

Budapest

 

Farkas Lilla

Békéscsaba

 

Vaszkó János

Békéscsaba

 

 

 

2005

Antal Roland

Kaposvár

 

Farkas László

Budapest

 

Poprádi Anikó

Miskolc

 

 

 

2007

Hanó Krisztina

Mezőberény

 

Márton Attila Roland

Nagykálló

 

Stock Georgina

Biri

 

 

 

2009

Ágfalvi György

Budapest

 

Gera Anita

Budapest

 

Vastagh Richárd

Tapolca

 

 

 

2011

Berecz István

Budapest

 

Babus Barbara

Nyíregyháza

 

Bíró Anna

Budapest

 

Darabos Péter

Tordas

 

Hajdu Zsuzsanna

Gödöllő

 

Mlinár Péter

Békéscsaba

 

Mlinár Zsuzsa

Békéscsaba

 

Mohácsyné Lőrincz Hortenzia

Székelykeresztúr

 

Sima Zoltán

Gödöllő

 

 

 

 
 
buy cheap cialis professional
Legyen �nnek is honlapja! K�sz�tette, szerkesztette, t�rhely: CSABAPROG Kft.